Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

WSPOMNIENIA PO BALU

I BAL CHARYTATYWNY ZA NAMI ….

 

W sobotę 3 lutego 2018 r. w sali bankietowej hotelu „Trzebnica” odbył się pierwszy w historii Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka przy Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy – charytatywny bal karnawałowy na rzecz doposażenia szkoły w nowe komputery. Honorowy patronat nad balem objął Poseł na Sejm RP Piotr Babiarz, Starosta Powiatu Trzebnickiego Waldemar Wysocki i Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima.

 

Wśród zaproszonych gości byli pracownicy szkoły, szpitala, rodzice uczniów i wszyscy przyjaciele szkoły, amatorzy dobrej zabawy, osoby mające wolę niesienia pomocy. Przy muzyce orkiestry „Odeon” z Wrocławia bawiło się do samego rana 125 osób.

Imprezę otworzył występ uczniów w inscenizacji teatralnej. pt. „Król Maciuś Pierwszy”, zrealizowanego według autorskiego scenariusza p. Renaty Molskiej – nauczyciela języka polskiego i p. Doroty Dereniowskiej – wychowawcy grupy wychowawczej w oddziale leczniczym oraz scenografii przygotowanej przez p. Aleksandrę Bonę-Waniek - nauczyciela plastyki i p. Monikę Bonę- wychowawcę grupy wychowawczej w oddziale leczniczym.

W dalszej kolejności głos zabrały osoby, które objęły bal patronatem i dyrektor szkoły p. Barbara Kogut. Wspólnie powitali gości, podziękowali wszystkim za przybycie, a także zachęcili do wspólnej zabawy. Podczas balu nie zabrakło atrakcji. Była nią z pewnością mała loteria fantowa o nazwie „Razem możemy więcej”, kiermasz szkolny i licytacja zebranych przedmiotów. Najwięcej emocji dostarczyła zebranym licytacja prowadzona przez konferansjera i dziennikarza p. Ewę Miedźwiedzką i dyrektora szkoły Barbarę Kogut.

Wspaniałą atrakcją okazał się także pokaz barmański i koncert charytatywny w wykonaniu p. Magdaleny Marszałek i p. Daniela Ciosek, którzy zaprezentowali wybrane utwory repertuaru Sławy Przybylskiej.

Opisywane wydarzenie przyniosło zyski w wysokości 10 216,00 zł. Dzięki organizacji I Charytatywnego Balu Karnawałowego, oprócz wymiernych korzyści finansowych, osiągnięte zostały cele dodatkowe, tj. integracja środowiska i budowanie życzliwego klimatu wokół szkoły.  

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Luty
pnwtśrczptsond
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Poniedziałek, 2019-02-18

Imieniny: Konstancji, Krystiana
  • Trzebnica
  • 12°C
  • bezchmurnie
  • Wiatr: 3.1m/s SE
  • Ciśnienie: 1019 hPa
  • Wilgotność: 72%
  • Wschód słońca: 06:58
  • Zachód słońca: 17:13
  • Źródło: OpenWeatherMap
Zaloguj się

zs-szpital-trzebnica.szkolnastrona.pl

sp4.szpital.trzebnica@wp.pl

zs.szpital.trzebnica@onet.pl