Piątek, 24 września 2021

Jesteś tutaj: Start / ePUAP

ePUAP

ePUAP - Elektroniczna skrzynka podawcza

Elektroniczna skrzynka podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia. W celu dostarczenia do naszej Szkoły dokumentu elektronicznego należy zarejestrować się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl.  Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP użytkownik ma dostęp do elektronicznej skrzynki podawczej Szkoły.

 

Adres skrytki na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP): 

/SP4Trzebnica/SkrytkaESP

 Na przedmiotowy adres skrytki użytkownicy platformy ePUAP będą mogli przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru „Pismo ogólne” udostępnianego przez usługę powszechną o nazwie „Pismo ogólne do podmiotu publicznego”, która jest dostępna dla zalogowanego użytkownika portalu ePUAP:

- ścieżka dostępu: Strona główna>Najnowsze usługi>Pismo ogólne do podmiotu publicznego.


Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 14 września 2011r. w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępnienia formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych         (Dz. U. 2011 nr 206 poz. 216  Szkoła Podstawowa nr 4 w Trzebnicy akceptuje formaty elektroniczne wymienione w niniejszym Rozporządzeniu.

Rozmiar wszystkich załączników: maksimum 150 MB.


Pliki zawierające szkodliwe oprogramowanie będą automatycznie usuwane.


Odnośnie spraw załatwianych w trybie postępowania administracyjnego konieczne jest podanie imienia, nazwiska, adresu osoby wnoszącej pismo oraz jej podpisu. Elektroniczna skrzynka podawcza obsługuje zarówno bezpieczny kwalifikowany podpis elektroniczny jak i jego darmowy odpowiednik, czyli profil zaufany ePUAP.

 

Załączniki

Brak załączników

Metryczka

Wytworzono:2021-01-13 10:20przez: Administrator
Opublikowano:2021-01-13 10:20przez: Administrator
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka przy Szpitalu im. Świętej Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy
Odwiedziny:317

  • Brak wpisów.