Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

WSPOMNIENIA PO BALU

I BAL CHARYTATYWNY ZA NAMI ….

 

W sobotę 3 lutego 2018 r. w sali bankietowej hotelu „Trzebnica” odbył się pierwszy w historii Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka przy Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy – charytatywny bal karnawałowy na rzecz doposażenia szkoły w nowe komputery. Honorowy patronat nad balem objął Poseł na Sejm RP Piotr Babiarz, Starosta Powiatu Trzebnickiego Waldemar Wysocki i Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima.

 

Wśród zaproszonych gości byli pracownicy szkoły, szpitala, rodzice uczniów i wszyscy przyjaciele szkoły, amatorzy dobrej zabawy, osoby mające wolę niesienia pomocy. Przy muzyce orkiestry „Odeon” z Wrocławia bawiło się do samego rana 125 osób.

Imprezę otworzył występ uczniów w inscenizacji teatralnej. pt. „Król Maciuś Pierwszy”, zrealizowanego według autorskiego scenariusza p. Renaty Molskiej – nauczyciela języka polskiego i p. Doroty Dereniowskiej – wychowawcy grupy wychowawczej w oddziale leczniczym oraz scenografii przygotowanej przez p. Aleksandrę Bonę-Waniek - nauczyciela plastyki i p. Monikę Bonę- wychowawcę grupy wychowawczej w oddziale leczniczym.

W dalszej kolejności głos zabrały osoby, które objęły bal patronatem i dyrektor szkoły p. Barbara Kogut. Wspólnie powitali gości, podziękowali wszystkim za przybycie, a także zachęcili do wspólnej zabawy. Podczas balu nie zabrakło atrakcji. Była nią z pewnością mała loteria fantowa o nazwie „Razem możemy więcej”, kiermasz szkolny i licytacja zebranych przedmiotów. Najwięcej emocji dostarczyła zebranym licytacja prowadzona przez konferansjera i dziennikarza p. Ewę Miedźwiedzką i dyrektora szkoły Barbarę Kogut.

Wspaniałą atrakcją okazał się także pokaz barmański i koncert charytatywny w wykonaniu p. Magdaleny Marszałek i p. Daniela Ciosek, którzy zaprezentowali wybrane utwory repertuaru Sławy Przybylskiej.

Opisywane wydarzenie przyniosło zyski w wysokości 10 216,00 zł. Dzięki organizacji I Charytatywnego Balu Karnawałowego, oprócz wymiernych korzyści finansowych, osiągnięte zostały cele dodatkowe, tj. integracja środowiska i budowanie życzliwego klimatu wokół szkoły.  

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Kwiecień
pnwtśrczptsond
Pokaż wydarzenia w dniu 1 kwietnia234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Czwartek, 2019-04-25

Imieniny: Jarosława, Marka
  • Trzebnica
  • 13.2°C
  • bezchmurnie
  • Wiatr: 4.6m/s SE
  • Ciśnienie: 1010 hPa
  • Wilgotność: 76%
  • Wschód słońca: 05:36
  • Zachód słońca: 20:02
  • Źródło: OpenWeatherMap
Zaloguj się

sp4-szpital-trzebnica.pl

sp4.szpital.trzebnica@wp.pl

zs.szpital.trzebnica@onet.pl