Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kadra

Kadra

 

 

 

 

imię i nazwisko przedmiot e-mail
mgr Barbara Kogut przyroda, geografia b.kogut@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Małgorzata Bogaczyńska  j.niemiecki m.bogaczynska@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Aleksandra Bona-Waniek

informatyka

plastyka

technika

wychowawca grupy 

a.waniek@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Dorota Dereniowska wychowawca grupy d.dereniowska@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Joanna Dul-Gołek

matematyka

biologia

geografia

a.dul-golek@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Marta Krysiak j.angielski m.krysiak@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Grażyna Madeja edukacja wczesnoszkolna g.madeja@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Justyna Matejek wychowawca grupy j.matejek@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Renata Molska j.polski r.molska@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Małgorzata Stach

fizyka

chemia

biologia

m.stach@zs-szpital-trzebnica.pl
mgr Tatiana Waniek

historia

bibliotekarz

t.waniek-pyszel@zs-szpital-trzebnica.pl

 mgr Ewa Fast

 

mgr Monika Bona

 

religia

 

wychowawca grupy 

e.fast@zs-szpital-trzebnica.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kwiecień
pnwtśrczptsond
Pokaż wydarzenia w dniu 1 kwietnia234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Czwartek, 2019-04-25

Imieniny: Jarosława, Marka
  • Trzebnica
  • 12.6°C
  • bezchmurnie
  • Wiatr: 4.6m/s ESE
  • Ciśnienie: 1010 hPa
  • Wilgotność: 87%
  • Wschód słońca: 05:36
  • Zachód słońca: 20:02
  • Źródło: OpenWeatherMap
Zaloguj się

sp4-szpital-trzebnica.pl

sp4.szpital.trzebnica@wp.pl

zs.szpital.trzebnica@onet.pl